Wie zijn wij?

Bij vacature.com staat een team van B2B-specialisten klaar om u te ondersteunen in uw zoektocht naar nieuw talent.

Heeft u een vraag over onze producten en oplossingen of het plaatsen van een vacature? Of kunnen wij u op een andere manier helpen?

Aarzel niet om ons te contacteren. Wij helpen u graag verder.

Sales

Heeft u een vraag over onze producten en oplossingen? Contacteer dan een van onze sales accounts of mail algemeen naar commercieel@vacature.com. 

Jennifer De Keersmaecker

Sales Manager
Jennifer.De.Keersmaecker@vacature.com

+32 474 29 84 25

Werner Leemans

Key Account Manager
Werner.Leemans@vacature.com
+32 2 490 10 92
+32 479 91 37 08   

Deborah Janssens

Key Account Manager
Deborah.Janssens@vacature.com
+32 2 490 10 65
+32 478 94 36 24  

Marijke Van Impe

Manager Print
Marijke.Van.Impe@vacature.com
+32 2 490 10 78
+32 475 83 44 92 

Koen Van Bochaute

Teamlead Internal Account Managers
Koen.Van.Bochaute@vacature.com
+32 2 490 10 75

Ulrike Van Hecke

Internal Account Executive
Ulrike.Van.Hecke@vacature.com
+32 2 490 10 91

Performance team

Ons job performance team zorgt voor een snelle, efficiënte en geoptimaliseerde plaatsing van uw job op vacature.com en alle partnersites, zodat maximale visibiliteit gegarandeerd is. Heeft u hulp nodig bij het plaatsen van uw vacature, neem dan contact op met uw vaste contactpersoon of algemeen via clientservices@vacature.com.

Liesbeth Teugels

Client Service & After Sales Manager
Liesbeth.Teugels@vacature.com
+32 2 490 10 77

Isabelle Van Hulle

Client Service & Quality Consultant
Isabelle.Van.Hulle@vacature.com
+32 2 490 10 69

Joëlle Luytenhoven

Client Service & Quality Consultant
Joëlle.Luytenhoven@vacature.com
+32 2 490 10 72

Johan Daems

Performance Manager
Johan.Daems@persgroep.be
+32 2 454 24 00
+32 476 99 38 42

Phoebe Wagemans

Performance Marketeer
Phoebe.Wagemans@vacature.com
+32 2 490 10 84

Employer Branding

Voor al uw employer branding vraagstukken kan u terecht bij onze experts. Op basis van uw objectief en doelgroep gaan we graag aan de slag met onze media en data om een voorstel op uw maat te maken.

Hannelore Geldhof

Manager Employer Branding
Hannelore.Geldhof@persgroep.be
+32 2 490 10 68
+32 475 75 56 19   

Julie Plusquin

Project Coördinator Employer Branding
Julie.Plusquin@persgroep.be
+32 2 490 10 51
+32 475 64 68 92

Communicatie & Events

Heeft u vragen over artikels die verschenen zijn, mailings die werden uitgestuurd, evenementen die we organiseren, ... ? Aarzel niet om contact op te nemen met onze mensen.

Karen Lammens

B2B Product Manager
Karen.Lammens@persgroep.be
+32 2 490 10 73
+32 498 42 56 01

Patty Marchand

Content Coördinator
Patty.Marchand@persgroep.be

+32 474 690 726