Wie zijn wij?

Bij via.vacature.com staat een team van B2B-specialisten klaar om u te ondersteunen in uw zoektocht naar nieuw talent. Heeft u een vraag over onze producten en oplossingen of het plaatsen van een vacature? Of kunnen wij u op een andere manier helpen? Aarzel niet om ons te contacteren. Wij helpen u graag verder.

Performance team

Heeft u hulp nodig bij het plaatsen van uw job, neem dan gerust contact op met uw vertrouwd contactpersoon of algemeen via clientservices@vacature.com

Liesbeth Teugels

Client Service & After Sales Manager

Liesbeth.Teugels@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 77

Joëlle Luytenhoven

Client Service & Quality Consultant

Joëlle.Luytenhoven@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 72

Phoebe Wagemans

Client Service & Quality Consultant

Phoebe.Wagemans@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 84

Isabelle Van Hulle

Client Service & Quality Consultant

Isabelle.Van.Hulle@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 69

Sales

Heeft u een vraag over onze producten en oplossingen? Contacteer dan snel één van onze Sales Accounts.

Marijke Van Impe

Sales Manager

Marijke.Van.Impe@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 78

Mobiel: +32 475 83 44 92 

Werner Leemans

Key Account Manager

Werner.Leemans@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 92

Mobiel: +32 479 91 37 08   

Deborah Janssens

Key Account Manager

Deborah.Janssens@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 65

Mobiel: +32 478 94 36 24  

Tom Van Der Draaij

Key Account Manager

tom.van.der.draaij@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 1082
Mobiel: +32 473 82 65 45

Koen Van Bochaute

Teamleader Internal Account Managers

Koen.Van.Bochaute@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 75

Ulrike Van Hecke

Internal Account Manager

Ulrike.Van.Hecke@vacature.com

Telefoon: +32 2 490 10 91