Wie zijn wij?

Bij via.vacature.com staat een team van B2B-specialisten klaar om u te ondersteunen in uw zoektocht naar nieuw talent. Heeft u een vraag over onze producten en oplossingen of het plaatsen van een vacature? Of kunnen wij u op een andere manier helpen? Aarzel niet om ons te contacteren. Wij helpen u graag verder.

Client Services

Heeft u hulp nodig bij het plaatsen van uw job, neem dan gerust contact op met uw vertrouwd contactpersoon of algemeen via clientservices@vacature.com

Liesbeth Teugels

Client Service & After Sales Manager

Liesbeth.Teugels@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 46

Melissa Hermans

Client Service & Quality Consultant

Melissa.Hermans@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 69

Phoebe Wagemans

Client Service & Quality Consultant

Phoebe.Wagemans@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 05

Isabelle Van Hulle

Client Service & Quality Consultant

Isabelle.Van.Hulle@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 67

Sales

Heeft u een vraag over onze producten en oplossingen? Contacteer dan snel één van onze Sales Accounts.

Werner Leemans

Key Account Manager

Werner.Leemans@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 49 

Mobiel: +32 479 91 37 08   

Hannelore Geldhof

Key Account Manager

Hannelore.Geldhof@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 50

Mobiel: +32 475 75 56 19   

Marijke Van Impe

Sales Manager

Marijke.Van.Impe@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 63

Mobiel: +32 475 83 44 92 

Jeroen Van Cauwenbergh

Sales Manager

Jeroen.Van.Cauwenbergh@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 58

Mobiel: +32 474 74 02 83 

Kim Tosseyn

Key Account Manager

Kim.Tosseyn@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 60

Mobile: +32 479 98 40 68

Koen Van Bochaute

Teamleader Internal Account Managers

Koen.Van.Bochaute@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 57

Deborah Janssens

Internal Account Manager

Deborah.Janssens@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 33

Rani Van Dist

Internal Account Manager

Rani.Van.Dist@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 38

Karin Mergan

Internal Account Manager

Karin.Mergan@vacature.com

Telefoon: +32 9 353 51 09